PRVNÍ ALIGNERY,

KTERÉ MĚNÍ SVŮJ TVAR

3 Týdny  3 Tvary  1 Aligner

VÍTEJTE V NOVÉ DIMENZI ORTODONCIE

BUDOUCNOST JE 4D

ClearX

ClearX je inovativní produkt vyvinutý na nejmodernější 4D technologii směřující ke snížení produkce plastů.

Alignery pomocí boosteru a aplikace snadno změní svůj tvar k novému použití

Alignery ClearX jsou ekologická průhledná rovnátka, která umožňují snížit množství plastů při výrobě o neuvěřitelných 50 %, přestože dopad používání plastů v ortodontickém průmyslu se v posledních desetiletích stále více zvyšuje.

To nejsou zdaleka všechny výhody, které ClearX nabízejí. Pomocí aplikace, která je k dispozici pro systémy Android a iOS v App Store a Play, je možné sledovat léčbu pomocí chytrého telefonu. Po ohřátí vody v boosteru, které trvá přibližně 5 minut, se do boosteru vloží aligner ClearX. Aplikace vám bude poskytovat oznámení o procesech, o tom, jak dlouho budou trvat, a obecně máte možnost v aplikaci najít všechny potřebné informace.

Clear alignery byly již dříve revolučním vývojem. ClearX jsou však v ortodontickém průmyslu ohromující inovací. Zakladatel K Line Europe Dr. Sherif Kandil rozpoznal nedostatky a problémy tohoto odvětví a spojil výhody a dnešní technologický vývoj, aby světu nabídl nejpohodlnější, ekologicky nejudržitelnější a nejdůmyslnější léčbu korekce chrupu.

ClearX - jak to funguje

Výhody ClearX

srovnání s 3D aligneryLéčba je možná v každé fázi života, zejména v dospívání a dospělosti. Je vhodná i pro pacienty, jejichž zuby byly v mládí srovnané, ale v průběhu let se vrátily do své původní polohy.

Distributor v ČR a SR

CARLSEN s.r.o.

+420 799 79 49 79

info@kclear.cz